شما اینجا هستید : خانه  -> اخبار >

اخبار

تهیه ملزومات مصرفی فورجینگ کاران
پیرو مصوبه تایید شده در اولین مجمع سالانه انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران در مورخ ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ تحت عنوان تشکیل صندوق تعاون داخلی در انجمن جهت تامین مایحتاج تخصصی اعضای انجمن؛ به منظور تامین دستکش‌های نخ ویسکوز با کیفیت مصرفی در صنعت فورجینگ با کارخانه تولید دستکش رجلی قرارداد همکاری منعقد گردید. این دستکش ها در دو نوع سبک ۵۰ گرمی و سنگین ۷۰ گرمی و با قیمت نصف قیمت موجود در بازار در اختیار همکاران عضو انجمن قرار خواهد گرفت.
صدور سند رسمی دستگاه های فورجینگ
در راستای ساماندهی دستگاههای پیمانکاران جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در سراسر کشور و با هدف جلوگیری از خرید و فروش دستگاهها سرقتی و ردیابی مالکین اصلی تجهیزات جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران با همکاری دفتر اسناد رسمی اقدام به طراحی و صدور سند رسمی دستگاه فورجینگ نمود.
برگزاری اولین مجمع سالانه انجمن صنفی
با حضور جمعی از اعضای انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران اولین مجمع رسمی سالانه این انجمن در مورخ ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ الی ۱۲ در سالن همایش سرای محله شهرک آزمایش برگزار گردید.  
شروع ثبت نام اولین دوره آمادگی آزمون کتبی فنی و حرفه ای
پیرو توافق انجام شده با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مقرر گردید اولین دوره آزمون کتبی فنی و حرفه ای کشور برگزار و برای متقاضیان کارت مهارت فورجینگ صادر گردد. 
جلسه همکاری با سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
با حضور مدیران واحد آموزش و پژوهش سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و ریاست و دبیر انجمن جوشکاران فورجینگ سربه سر میلگرد استان تهران جلسه ای در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران برگزار گردید.
بیمه تکمیل درمان برای اعضا و خانوادهای عضو انجمن
پیرو پیگیری های انجام شده توسط واحد رفاهی انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران و با همکاری انجمن های مهندسی ساختمان تفاهم نامه ای با بیمه آسیا منعقد گردید که برای اعضا و خانواده های آنها با تخفیف بیمه تکمیل درمان صادر گردد. 
جلسه هم اندیشی انجمن های صنفی کارگران استان تهران
جلسه هم اندیشی انجمن های صنفی کارگران استان تهران در مورخ پنجشنبه ۱۶ آذر ماه ۱۴۰۱ با حضور نمایندگان انجمن های مختلف صنفی در محل کانون انجمن های صنفی کارگری استان تهران برگزار گردید.
برگزاری دوره آشنایی با فورجینگ در سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران
طی توافق صورت گرفته با سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران و به منظورآشنایی تئوری و عملی اعضای آن سازمان با مبحث جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد و استفاده بیشتر از آن در پروژه های در دست اعضا دوره تخصصی آشنایی با جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد برگزار گردید.
برگزاری دوره آموزشی فورجینگ در سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران
پیرو توافق انجام شده با واحد آموزش سازمان نطام مهندسی ساختمان استان تهران به منظور ارتقای سطح اطلاعات و آگاهی بیشتر مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران دوره ای تحت عنوان «دوره آموزشی آشنایی با اصول و مبانی کنترل کیفیت و ایمنی جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در پروژه های ساختمانی» به صورت حضوری در سالن جلسات هیت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان واقع درطبقه ۵ ساختمان شماره یک سازمان به مدت ۳ ساعت توسط مهندس امیرقاسمی رییس انجمن جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران برگزار گردید.
برگزاری اولین جلسه هم اندیشی فورجینگ کاران در انجمن
با حضور فعالان و هم کاران فورجینگ کار اولین جلسه هم اندیشی و بررسی مشکالات صنعت جوشکاری فورجینگ سر بسر میلگرد در سالن ستاد بحران برگزار گردید.
ابلاغ دستور همکاری با انجمن توسط اداره کل راه و شهر سازی به نظام مهندسی
پیرو پیگیری های انجام شده توسط هیئت مدیره انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سربسر میلگرد استان تهران و جلسات و مذاکرات انجام شده با اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در مورخ 10/6/1401 نامه ای از طرف اداره کل راه و شهر سازی استان تهران خطاب به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران ابلاغ گردید.
برگزاری موفق اولین دور ایمنی کار در ارتفاع
در مورخ 17 شهریور 1401 با حضور کثیری از فعالین در صنعت جوشکاری سربسر میلگرد اولین دوره تخصصی آموزشی ایمنی کار در کارگاه های ساختمانی و کار در ارتفاع  ویژه جوشکاران فورجینگ سربسر میلگرد در سالن ستاد مدیریت بحران واقع در تهران با موفقیت برگزار شد.
هم اندیشی در خصوص مشکلات صنف
با حضور آقایان قاسمی، حر، موسوی، ربیعی، جوادی و مهرعلیان جلسه هم اندیشی در خصوص موارد و مشکلات جاری انجمن با حضور اعضای کمینه بازرسی و نظارت در دفتر انجمن برگزار و توافقات و مصوبات زیر تایید و ثبت گردید
تقدیر از انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران
نخستین نمایشگاه معرفی دستاوردهای صنعت ساختمان که هم‌زمان با بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی این صنعت برگزار شد که از استقبال عده کثیری از اعضای محترم سازمان و مخاطبین قرار گرفت.  بدین منظور در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران مراسم تقدیر و تشکر از تشکل‌های تولیدی، علمی و صنفی و شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در سالن اختصاصی سازمان به عمل آورد.   
حضور انجمن در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران
پیرو رایزنی های بعمل آمده با واحد تشکل های مهندسی، حرفه ای و صنعتی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و پیرو همکاری های تکمیلی انجمن با سازمان با هدف معرفی دستاوردهای انجمن ها و تشکل های صنعت ساختمان در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد جهت معرفی خود و اهداف و دستاوردهایش مفتخر به حضور در این نمایشگاه گردید.  
تاسیس واحد رسیدگی به شکایات کارفرما
در راستای پیگیری کمی و کیفی کارکرد صحیح و درست اعضای این انجمن و جهت ارتقا سطح کیفی و کمی اجرای جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در سطح کشور هیت مدیر انجمن اقدام به راه اندازی واحد رسیدگی به شکایات کارفرمایان محترم نموده است.  
عضویت انجمن در کانون انجمن های صنفی کارگری استان تهران
پیرو درخواست مورخ 1400/10/11 انجمن صنفی کارگری جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران در خصوص عضویت در کانون انجمن های صنفی کارگری استان تهران در مورخ 4 مرداد 1401 با این درخواست موافقت و این انجمن رسما عضو کانون گردید.  
تاسیس کمیته حل اختلاف و داوری
در راستای تحقق یکی از اهداف اولیه تشکیل انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران و مطابق ماده ۴ اساسنامه انجمن ؛ بنا به تقاضای عده ای از همکاران جهت رفع اختلافات بین اعضا و کارفرمایان کمیته حل اختلاف و داوری انجمن تشکیل و آماده رسیدگی به موارد مطرح شده از طرف اعضای انجمن میباشد.
برگزاری جلسه ریاست انجمن و سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور
پیرو جلسه مورخ 1401/4/21 رییس انجمن جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران با سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور مقرر گردید در راستای همکاری این سازمان با انجمن و به جهت گسترش کاربرد صحیح این تکنولوژی در پروژه های سراسر کشور دوره های آموزش مجازی جهت مهندسین و اعضای سازمان طراحی و پیاده سازی گردد.  
معرفی انجمن در گردهمایی سالیانه معماران و طراحان ساختمان
  با هماهنگی بعمل آمده با انجمن های مهندسی ساختمان استان تهران و انجمن مهندسان معمار تهران در مورخ ۹ تیر ماه نماینده انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران در این گردهمایی شرکت نمود
برگزاری دوره آشنایی جوشکاری با فورجینگ و ایمنی فورجینگ جهت نظام مهندسی ساختمان تهران
برگزاری دوره آشنایی جوشکاری با فورجینگ وایمنی فورجینگ جهت نظام مهندسی ساختمان تهران با هماهنگی بعمل آمده با واحد تشکل ها و  انجمن ها در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و به منظور آشنا کردن اعضا و مهندسین این سازمان با موضوع مهم و حیاتی ایمنی کار فورجینگ در پروژه های ساختمانی در حال اجرا در سطح تهران کارگاه تئوری و عملی در مورخ 2 تیر ماه 1401 در محمد شهر کرج برگزار گردید.    
سخنرانی رئیس انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سربه سر استان تهران در همایش زلزله
سخنرانی رئیس انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سربه سر استان تهران در همایش زلزله پیرو هماهنگی و دعوت بعمل آمده ، ریاست انجمن به منظور حضور در همایش زلزله در مورخ 31 خرداد 1401 جهت سخنرانی در خصوص اهمیت استفاده از جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در ساختمان ها در این همایش شرکت و به معرفی انجمن و دستاورد ها و اهداف آن پرداخت.    
جلسه هم اندیشی با مهندس یاسین ربیعی
درمورخ 1401/3/22 جلسه ای با حضور آقای مهندس یاسین ربیعی در دفتر انجمن در خصوص بررسی راهکارهای پیگیری و نظارت بر کیفیت جوشکاری اشخاصی دارای دستگاههای غیر استاندارد که در حال اجرای برخی از پروژه های ساختمانی در تهران هستند برگزارگردید.
جلسه هم اندیشی فعالان حوزه فورجینگ
در جلسه همفکری مورخ 1401/3/9 با حضور آقایان امیر قاسمی، محمدرضا موسوی نیا، علی حر، علی فامیل باقر، جوادی، دارخال، نیکخواه و نبیئی در خصوص بررسی روش های قابل انجام در انجمن در خصوص نحوه و روش تعیین قیمت های اجرا و یکسان سازی نرخنامه خدمات فورجینگ جلسه ای در دفتر انجمن برگزار گردید.
جلسه معرفی و آشنایی بیشتر با فناوری و تکنولوژی جوشکاری فورجینگ
در جلسه ای در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ با حضور نمایندگان سازمان مدیریت، سازمان استاندارد، استانداری، اداره راه و شهرسازی، اداره کل صمت، اداره‌ کل بنیاد مسکن، سازمان نظام مهندسی استان، آزمایشگاه مکانیک خاک استان، جلسه ای در خصوص معرفی و آشنایی بیشتر با فناوری و تکنولوژی جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد برگزار گردید.
جلسه کانون انجمن های صنفی استان تهران
جلسه کانون انجمن های صنفی استان تهران در تاریخ  ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ ساعت ۱۰ صبح در محل کانون انجمن های صنفی استان تهران با حضور روسای محترم اصناف و انجمن ها برگزار گردید.  
حضور انجمن در نشست سازمان نظام مهندسی ساختمان
در مورخ شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰ انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران در نشست مجازی انجمنهای مهندسی و سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران شرکت نمود. در مورخ شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰ انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران در نشست مجازی انجمنهای مهندسی و سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران شرکت نمود.  
جلسه با واحد کنترل جوش و بتن سازمان نظام مهندسی ساختمان
در راستای نیل به اهداف انجمن و به منظور هماهنگی با سازمان نظام مهندسی ساختمان در جلسه مورخ ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ در خصوص موارد همکاری و سیاست های کاری بین انجمن جوشکاری فورجنگ سر به سر میلگرد و سازمان نطام مهندسی ساختمان تهران جلسه مقدماتی با مهندس حق سیرت در واحد کنترل جوش و بتن سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار گردید. 
جلسه با ریاست بیمه پارسیان
در ادامه گفتگو و رایزنی ها در ارتباط با بیمه مسئولیت مدنی کارگران مشغول در صنف جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد، نشستی با حضور ریاست محترم غرب تهران بیمه پارسیان و ریاست کمیته رفاهی آقای مهندس هویدا برگزار گردید.
جلسه با نماینده بیمه پارسیان
در تاریخ 1400/10/10 جلسه ای با حضور نماینده محترم بیمه پارسیان و اعضای هیات مدیره انجمن صنفی کارگری جوشکاران فورجینگ استان تهران برگزار گردید.
جلسه با نماینده سازمان تامین اجتماعی
در تاریخ 1400/10/23 جلسه ای با حضور نماینده سازمان محترم تامین اجتماعی و اعضای هیات مدیره انجمن صنفی کارگری جوشکاران فورجینگ استان تهران برگزار گردید.  
اطلاعات تماس با ما
انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران
آدرس دفتر: تهران، زعفرانیه،  خیابان آصف، قبل از میدان اعجازی، نبش کیایی دوم
تلفن : ۲۲۰۲۴۶۶۰-۰۲۱          تلفن دبیر انجمن : ۰۹۱۲۴۴۴۳۵۹۹
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح