شما اینجا هستید : خانه  -> اطلاعیه ها >

اطلاعیه ها

شرایط پیگیری دعاوی فورجینگ کاران
طی تصمیم کمیته نظارت و بازرسی و کمیته حقوقی انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران پیگیری دعاوی و اختلافات اعضا با یکدیگر و یا با کارفرما صرفا در موارد و شرایط ذیل توسط انجمن انجام میپذیرد:
دعوت به همکاری جهت رفع مشکل ممنوعیت فورجینگ در شیراز
دعوت به همکاری جهت رفع مشکل ممنوعیت فورجینگ در شیراز انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران در نظر دارد به منظور گسترش و رونق استفاده از تکنولوژی مفید جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در پروژه های سطح کشور با همیاری همکاران فورجینگ کاران استان فارس اقدام به رفع موانع و محدودیت های به وجود آمده در خصوص اجرای جوشکاری فورجینگ از سال ۱۳۹۸ در شیراز نماید.    
دوره های آموزشی رایگان ویژه اعضای انجمن
دوره های آموزشی رایگان ویژه اعضای انجمن  در راستای ارتقاع سطح علمی و فنی اعضای انجمن جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران و با هدف گسترش روش های صحیح اجرای کار در این صنف دوره هایی کوتاه مدت و مفید به صورت رایگان برای اعضا برگزار میگردد.   
دعوت به همکاری
واحد انتشارات و تولید محتوای آموزشی انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد جهت پیشبرد رسالت واحد آموزش خود از همکاران علاقه مند دعوت به همکاری مینماید.
صدور گواهینامه های انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سربسر میلگرد
صدور گواهینامه های انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سربسر میلگرد صدور گواهینامه های شاغلین در صنعت جوشکاری فورجینگ سربسر میلگرد توسط انجمن آغاز شد، متقاضیان عضویت در انجمن و دریافت گواهینامه انجمن صنفی می توانند با مراجعه به قسمت درخواست عضویت با تکمیل مدارک لازم جهت عضویت بدون نیاز به مراجعه حضوری انجمن مدارک خود را بارگذاری و تکمیل نموده و عضو انجمن شوند.
فراخوان چاپ تقویم ۱۴۰۱ مخصوص انجمن جوشکاری فورجینگ سربه سر میلگرد
  انجمن جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران در نظر دارد به منظور معرفی اعضا و خدمات خود نسبت به چاپ تقویم رومیزی سال ۱۴۰۱ نماید. از کلیه فعالان در زمینه فورجینگ دعوت می‌شود جهت معرفی خدمات و فعالیت خود و درج آگهی در این موضوع مشارکت فرمایند.  
برگزاری انتخابات هیت مدیره انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سربه سر میلگرد استان تهران
با حضور بیش از ۹۰ نفر از فورجینگ کاران و فعالان در صنعت جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در ۱۱ آذر ماه ۱۴۰۰ جلسه انتخابات هیت مدیره انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران با موفقیت برگزار گردید.
اطلاعات تماس با ما
انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان تهران
آدرس دفتر: تهران، زعفرانیه،  خیابان آصف، قبل از میدان اعجازی، نبش کیایی دوم
تلفن : ۲۲۰۲۴۶۶۰-۰۲۱          تلفن دبیر انجمن : ۰۹۱۲۴۴۴۳۵۹۹
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح